Събитията са разделени от всяка от трите култури, представени на тазгодишния фестивал - Даване на глас, Лас Америка и Уелс - и разделени от павилиона, където се провежда събитието. Не забравяйте да вземете вашата фестивална карта, за да можете да планирате деня си!
ДАВАМ ГЛАС
Бръснарница / салон за красота
11:00 AM-12: 00 PM Приказки за красота с Джони Джоунс, Новена Питърс и Тони Блекман
12:00 PM-1: 00 PM Разказване на история с брат Блу и Валери Тютсън
13:00-02:00 Бръснарница с Томас Сейърс Елис и Кени Карол
14:00 ч.-3:00 ч. Истории за косата с Дилън Причет и Баба Джамал Корам
15:00 -4: 00 ч. Градините на нашите майки: Отглеждане черно и красиво
16:00 до 17:00 Ум и мъдрост с Кени Карол и Теджумола Ологбони
17:00-5: 30 ч. Театър за затваряне
Радио станция
11:00 AM-12: 00 PM Евангелско радио в черната общност
12:00 PM-1: 00 PM Vintage Black Radio, MLKing - На силата на мирното убеждаване с Lorne Cress Love
13:00 -2: 00 ч. Следващото поколение черно радио
14:00 - 3: 00 ч
15:00 -4: 00 ч. Глас за нашите хора: Силата на черното радио, представено от Lorne Cress Love
16:00 до 17:00 Винтидж черно радио излъчване с Пол Робесън в Peekskill
17:00-5: 30 ч
Ораториумът
11:00 - 12:00 ч. Детски театър „Асанте“
12:00 ч.-1: 00 ч. Драма
13:00 до 02:00 Поезия със Соня Санчес, Новена Питърс и Тоня Матюс
14:00 -3: 00 ч. Роджър Гуенвер Смит Фредерик Дъглас сега
15:00 -4: 00 ч. Разказване на истории с Нотандо Зулу и Валери Тутсън
16:00 до 17:00 Поезия със Соня Санчес
17:00-5: 30 ч. Затварящ исторически кръг
Стоп
11:00 AM-12: 00 PM В началото беше Словото с Nothando Zulu
12:00 PM-1: 00 PM Истории за съседство с Холи Бас и Тони Лайтфут
13:00 -2: 00 ч. Истории на стоп с Онауми Жан Мос и Даян Ферлат
14:00-3:00 ч. Поетичен диалог с Тони Блекман
15:00 -4: 00 ч. Гласът на художника с Роджър Гуенвер Смит
16:00 до 17:00 Драма с Тоня Матюс
17:00-5: 30 ч. Заключителна поезия
Млади духовници
11:00 -12: 00 ч. Творческо предизвикателство с Естер Вашингтон
12:00 PM-1: 00 PM Работилница за разказване със Соня Санчес
13:00 -2: 00 ч. Сините. Raps, Rhymes и Snaps Program / Mind Builders
14:00 -13: 00 ч. Работилница за детски театър "Асанте"
15:00 - 4: 00 ч
16:00 -5: 00 ч. The Blues, Raps, Rhymes и Snaps Builders Program / Mind Builders
17:00-5: 30 ч. Затваряне на детската култура
ЛАС АМЕРИКАС
Folkways Salón
11:00 -11: 45 ч. Музика Jíbaro: Ecos de Borinquen
11:45 AM-12: 35 PM Мариачи Лос Камперос на Нати Кано
12:35 PM-1: 25 PM Las Estrellas del Vallenato
13:25 -2: 15 ч. Джоропо Ланеро: Групо Цимарон
14:15-3: 05 ч. Лос Маестрос дел Жоропо Ориентал
15:05 -3: 55 ч. Мариачи Лос Камперос на Нати Кано
15:55-4: 45 ч. Син Джарочо: Син де Мадера
16:45 -5: 30 ч. Мариачи Чула Виста
La Peña
11:00 AM-11: 45 AM Учене на музикална работилница Mariachi
11:45 AM-12: 35 PM Работилница Currulao
12:35 PM-1: 25 PM Музикални традиции на Соноран: Дон Бето Крус и Йесус Гарсия
13:25 -2: 15 ч. Работилница Марачи
14:15-3: 05 ч. Осъществяване на ново място вкъщи
15:05-3: 55 ч. Истории на песните
15:55 -4: 45 ч. Семинар „Мусика де Арпа Гранде“
16:45 -5: 35 PM Импровизационен семинар
Salón de Baile
11:00 -11: 45 ч. Лос Маестрос дел Жоропо Ориентал
11:45 AM-12: 35 PM Chanchona de los Hermanos Lovo
12:35 PM-1: 25 PM Музика от Арпа Гранде: Арпекс
13:25 -22: 15 ч. Хуастеко Музика и танци: Лос Камперос де Валес и Артемио Посадас и Долорес Гарсия
14:15-3: 05 ч. Работно ателие за барабани
15:05 -3: 55 ч. Джоропо Ланеро: Групо Цимарон
15:55 -4: 55 ч. Танцово парти: Chanchona de los Hermanos Lovo & Las Estrellas del Vallenato
УЕЛС
Ръгби клуб
11:00 -12: 00 ч. Песни-певци
12:00 PM-1: 00 PM Женско пеене на хармония
13:00 -2: 00 ч. Истории с музика
14:00-3:00 ч. Аштънс
15:00 -4: 00 ч. Арфа и глас
16:00-5: 30 ч. Тихи и гости
Исторически кръг
11:00 AM-12: 00 PM Истории за деца
12:00 PM-13:00 Поезия за уелската идентичност
13:00 до 02:00 Разкази от Mabinogion
14:00-3:00 ч. Поезия и песен
15:00 -4: 00 ч. Уелски песни и разкази
16:00 - 17:00 Фестивална поезия
17:00-5: 30 ч. Уелски урок: Дни на седмицата
Вкус на Уелс
11:00 -12: 00 ч. Уелска закуска и Патагонски предварителен барбекю
12:00 PM-1: 00 PM Готвене на печива и казани
13:00 -2: 00 ч. Селтически Карибски басейн
14:00 ч.-3:00 ч. Игра и диви храни
15:00 -4: 00 ч. Рецепти от моята патагонска баба
16:00 - 17:00 Консервиране на храна в Уелс и Патагонски уелски
17:00-5: 30 ч. Регионални специалитети
Квадратната миля
11:00 AM-11: 45 AM My Square Mile: Град и държава
11:45 AM-12: 30 PM Наследството отговаря на иновациите: музеи
12:30 ч.-1: 15 ч. Уелс и светът: Международни събития
1:15 PM-2: 00 PM Мислете глобално, действайте локално: Изграждане за планетата
14:00 -2: 45 ч. Работа и игра на открито: камък и дърво
14:45 -30: 30 ч. Адаптиране, повторна употреба, рециклиране: керамика и скринове
15:30 -4: 15 ч. Изкуствата в действие: Художествено образование в Уелс
16:15-17:00 Фестивални преживявания: Разкажете историята си
17:00 -5: 30 ч. Фестивален опит: Разкажете историята си
Уелски дракон
11:00 AM-12: 00 PM Фидели, тръби и китара
12:00 PM-1: 00 PM Crasdant
13:00 -2: 00 ч. Само мъже на глас!
14:00 -3: 00 ч. Parti Cut Lloi
15:00 -4: 00 ч. Crasdant
16:00 до 17:00 ч. The Hennessys
17:00-5: 30 ч
Уелски медии
11:00 - 12:00 ч
12:00 ч.-1: 00 ч
13:00 до 02:00 ч
14:00 - 3: 00 ч
15:00 - 4: 00 ч
16:00 - 5: 00 ч
17:00-5: 30 ч