Всяка сутрин на фестивала, Около мола ще публикува списък със събития, които ще ви помогнат да се ориентирате в Националния мол и да се възползвате максимално от посещението си. Тази година събитието включва три програми: Campus and Community: Public and Land-grant Universities and USDA at 150, Creative Creative and Crisis: Разгъване на мемориалното одеяло за СПИН и Citified: Изкуства и творчество на изток от река Анакостия. Хайде отпразнувайте лятото с десет дни храна, музика, танци, разказване на истории, култура и други.
Кампус и общност: Университети за обществени и безвъзмездни средства и USDA на 150
Morrill Performing Arts Center
11:00 - 12:00 ч. Университет в Западна Вирджиния
12:00 ч. - 13:00 ч. Хула Халау Унукупукупу на Университета на Хавай
13:00 - 14:00 часа Университетът на Тексас - Панеамериканец Мариячи Атлан
14:00 - 15:00 Dennis Stroughmatt et L'Esprit Creole
15:00 - 16:00 Стоманен оркестър на университета в Западна Вирджиния
16:00 - 17:30 Университетът на Халау Унукупукупу и Туахин
Обща дискусия
11:00 - 11: 45 ч. Проучване на действията: Публичните университети на работа
11:45 - 12:30 ч. Преоткриване на земеделието: стари корени, нови издънки
12:30 - 13: 15ч. Традицията за безвъзмездна помощ: Кампусните традиции
13:15 - 14:00 ч. Надграждане на традицията: музикални традиции в университетите
Следващите 150 години: 4-H и удължаване в бъдещето
14:45 - 15:30 Отваряне на врати: Разнообразие
15:30 - 16: 15 PM Устойчиви решения: Не отпаднете, не искайте!
16:15 - 17:00 Учене през целия живот: Културен туризъм в Мисисипи Хилс
17:00 - 17:30 Трансформиращи общности: технологии и достъпност
Смитсониан U
11:00 - 11: 30 AM Устойчиви биогорива
11:30 - 12:00 часа Сто години безопасност на храните
12:00 - 12:30 ч. Слънчева къща за жива светлина: Захранвана от Слънцето
12:30 ч. - 13:00 ч. Проект за суверенитет на хранителни продукти „Мраколепник“: съживяване на културата на хранителни продукти на северозапад
13:00 - 13:30 Развитието на работната сила в 21-ви век: От детството до иновациите
13:30 - 14:00 Четиридесет години безвъзмездно образование за безопасност на храните
14:00 - 14:30 История на Закона за Морил, Университетите за земя безвъзмездни, Закона за Смит Лейвър и Закона за хеч
14:30 - 15:00 Как песните намират значенията си: Que Sera, Sera
15:00 - 15:30 Какво наистина ни държи: Вредители в градината и интегрирано управление на вредителите
15:30 - 16:00 ч. Инвалидност, творчество и живот на учениците
16:00 - 16:30 Art Science Fusion
16:30 - 17:00 Историята на Нова Франция, Другата колониална Америка
17:00 - 17:30 Какво наистина ни държи: Вредители в градината и интегрирано управление на вредителите
Тестова кухня
11:00 - 11: 45 ч. Проучване на храните: Домашен Уонтон с сос за потапяне
12:00 - 12: 45 ч. Представяне на зехтин
13:00 - 13: 45 ч. Проучвания с храна: Домашен Уонтон с сос за потапяне
14:00 - 14: 45 ч. Крем от Vermont Maple
15:00 - 15: 45 ч. Готвене с козе месо: козе яхния
16:00 - 17:30 от фермерския пазар
Творчество и криза: Разгъване на мемориалния юрган срещу СПИН
Red Hot Stage
11:00 - 11: 45 ч. Изпълнителите на NAMES
23:45 - 12: 30 ч. Изпълнителите на NAMES
12:30 - 13:00 Изпълнителите на NAMES
13:15 - 14:00 Говорено слово
14:00 - 14: 45 ч. Изпълнителите на NAMES
14:45 - 3: 30 ч. Изпълнителите на NAMES
15:30 - 16: 15 ч. Изпълнителите на NAMES
16:15 - 17:00 Говорено слово
17:00 - 17:30 ч. Разговор за изкуствата и застъпничеството
Даване на гласова сцена
11:00 - 11: 45 ч. ХИВ / СПИН чрез говоримо слово
23:45 - 12:30 ч. Обадете се на името ми
12:30 - 13: 15 ч. Нормална сърдечна беседа
13:15 - 02:00 Изкуството като застъпничество, Изкуството като медицина
14:00 - 14: 45 ч. Виждане на ХИВ / СПИН чрез фотография
14:45 - 15:30 Положителен живот
15:30 —4: 15 ч. Глобални гласове
16:15 - 17:00 Науката, здравето и изкуството
17:00 - 17:30 ч. Размисли върху дисплея на юргана
Цитиран: Изкуства и творчество източно от река Анакостия
Панорама стая
11:00 - 11: 45 AM Рап: AB the Pro
23:45 - 12: 30 ч. Line Dance & Workshop: Iverson Mall Line Dancers
12:30 - 13:30 Източно от реката Момчета и момичета Steelband
13:30 - 14:30 Танец Beat Ya Feet: Da Originalz
14:30 - 15:30 Източно от реката Момчета и момичета Steelband
15:30 - 16:30 Източно от реката Момчета и момичета Steelband
16:30 - 17:30 Танец Beat Ya Feet: Da Originalz
Добра надежда и Нейлър ъгъл
11:00 - 11: 45 ч. Жените на дрехите и дъщерите на Доркас и синовете
23:45 - 12: 30 ч. Какво е Soul & Funk: Faycez U Know
12:30 ч. - 13:30 ч. Хип хоп и рап: Christylez Bacon & AB the Pro
13:30 - 14:30 Танц в общността: Mall Line Iverson Dancers
14:30 - 3: 30 ч. Рап: AB the Pro
15:30 - 16:30 Хип-хоп: Кристилез Бейкън
16:30 - 17:30 Стенописите в общността: Джей Коулман и стенописи
Дъглас Хол
11:00 - 12:30 ч. Текущи дейности
12:30 - 13:30 Квилинг: Дъщери на Доркас и синове
13:30 - 14:30 ч. Арт ателие: Джей Коулман
14:30 - 3: 30 ч. Текущи дейности
15:30 - 16:30 Квилинг: Дъщери на Доркас и синове
16:30 - 17:30 Текущи дейности
Вечерни концерти
Morrill Performing Arts Center
18:00 - 20:00 ч. Кецал и Ла Сардина де Нагуата
Панорама стая
18:00 - 20:00 ч. Музиката на Монтичело и Синия хребет